CВЯТO ДЛЯ ШКOЛЯPIВ КPACНOПIЛЬШИНИ ВIД CУМДУ

 

82997439.jpg

 

До Краснопільського РПК завітали студенти та викладачі Сумського Державного Університету з цікавими інформаційною, пізнавальною та культурною програмами і з метою заохочення вступу до цього вишу. Для потенційних абітурієнтів у фойє Палацу культури було організовано роботу представників «Факультету іноземної філології та соціальних комунікацій», які розігрували символічні призи, тестуючи наших школярів тематичними запитаннями своєї спеціалізації. Викладачі «Інституту бізнес – технологій «УАБС» проводили роботу в масах, пояснюючи напрямки навчання на даному факультеті закладу.

Особливою цікавістю наших старшокласників користувався майстер – клас з манекеном викладачів «Медичного інституту СумДУ». Штучне дихання та масаж серця спробували зробити майбутні медики.

26494212.jpg

– У нас ще є час подумати, ми ще навчаємось в 10 класі, але вступити в СумДу на медиків бажання є, – з захопленням діляться сестрички Руся та Настя.
– Я хочу в майбутньому вивчитись на хірурга, – підходячи до манекена, – коментує Олена.

Так з потенційних лікарів вишикувалась черга.

– У вашому районі чималий ресурс медиків, – з задоволенням повідомляє викладач. Впевнений – через пару років зустрінемось з ними вже в білих халатах у стінах інституту.

74321327.jpg

71195015.jpg

Далі присутні учні навчальних закладів району прослухали та переглянули змістовний відеолекторій про діяльність університету, про наявні спеціальності, можливість вступу, спортивну базу, досягнення випускників. На останок студенти СумДУ подарували чудовий концерт та щиро запросили молодь до своєї студентської родини.
І. ЗАГОРУЛЬКО.
Інф. “Перемоги”

 

http://krasnews.at.ua/news/svjato_dlja_shkoljariv_krasnopilshini_vid_sumdu/2017-11-27-8816
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: