Cвятo Пepшoгo дзвoникa. Кpacнoпiльcькa гiмнaзiя.

1 вересня – теплий і сонячний день. Він завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже з нього починається незвіданий, цікавий, водночас, нелегкий шлях до пізнання нових звершень, до самостійного життя. Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера панували в районному Палаці культури, де і проходило цьогорічне гімназійне Свято Знань.
Перше вересня у Краснопільській гімназії пройшло урочисто, нестандартно, із творчим підходом до написання сценарію. На святі було представлено відмінників навчання, вчителів, які натхненно кожного року діляться із учнями своїми знаннями та досвідом, було звернено увагу на перший гімназійний клас, тобто учнів, які вперше переступили поріг дорослого життя і від початкової ланки перейшли до старшої. Особливу увагу звернули на Першачків, які станцювали свій перший танок разом із випускниками і подали перший дзвоник усім гімназистам на урок.
На Святі Знань прозвучало багато щиросердечних побажань від голови районної ради Віталія Олексійович Савоненка, який вручив подяку райдержадміністрації і районної ради подяку педагогічному колективу гімназії; голови селищної ради Івана Петровича Хомічова, який вручив грошову винагороду члену збірної України з біатлону Мигаль Марині, учениці 6 (10) гімназійного класу; помічника депутата, професора СумДУ – Кобушко Ігора Миколайовича, який подарував спортінвентар учням гімназії; депутата обласної ради, заступника голови управління об’єднання «Суми Облгаз» – Остапенко Олега Миколайовича, який вручив грошові премії вчителям – Заболотько Наталії Василівні та Білоус Наталії Іванівні – за підготовку учнів у написанні наукових робіт МАН України.

http://krasnews.at.ua/news/svjato_pershogo_dzvonika_krasnopilska_gimnazija/2015-09-03-5399

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: