Cвятo пepшoгo вepecня y Cлaвгopoдi

 

Синьоокий вересень, здрастуй!
Море усмішок, квітів навколо:
Чорнобривці, жоржини, айстри.
Я спішу на твій поклик, школо.

1 вересня у школі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

15209481.jpg

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 15-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перший вчитель, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

40960999.jpg

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

На наше свято завітали гості: начальник відділу освіти молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Матлахов Іван Михайлович, голова села Сторожев Олександр Іванович, голова батьківського комітету школи Рагуліна Анна Сергіївна. Гості привітали всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

Розпочався навчальний рік першим уроком – «Україна – держава європейська». В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

Учні 3 класу (класовод Курочка О.М.) запросили на перший урок прикордонників , які поділилися з учнями спогадами, розповів, що пережив за час, проведений в зоні АТО, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей.

82931077.jpg

Традиційно перший урок для першого класу відбувся в шкільному музеї історії села( керівник Муквич В.М.).

82500527.jpg

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

60351386.jpg

65738042.jpg

54145764.jpg

13165017.jpg

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Джерело: http://slaw-go-sdorovo.at.ua

Джерело

: http://slaw-go-sdorovo.at.ua/news/svjato_pershogo_veresnja/2017-09-05-178

http://krasnews.at.ua/publ/zhittja_kraju/gromada/svjato_pershogo_veresnja_u_slavgorodi/6-1-0-755
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: