Cyчacнa oптoмeтpiя y Кpacнoпiллi

52044663.jpg
 

Зір – найскладніша та найцікавіша властивість живих істот. Саме завдяки зору ми сприймаємо красу навколишнього світу, бачимо рідних людей та можемо здобувати нову інформацію. Та, на жаль, проблеми з вадами зору на сьогоднішній день є досить розповсюдженим явищем. Саме для допомоги у корекції зору у Краснопіллі відкрито салон оптики “ПП Фурсов М.М”. І ось вона, блискучо-світла господа окулярів, декілька зацікавлених відвідувачів, професійна консультація господаря.

– Доброго дня, Михайле Михайловичу! Ваш заклад не є медичним? Яку фахову допомогу Ви надаєте?

– Ні, заклад не медичний, це салон оптики. За освітою я майстер оптометрист.

– Чим відрізняється лікар-офтальмолог від оптометриста?

– Оптометрія – це вузький профіль офтальмології, присвячений корекції зору за допомогою лінз, Тобто я можу допомогти у виправленні зору лише окулярами та контактними лінзами. Здійснюю комп’ютерний підбір оптики.

– Які ще консультації у Вашій компетенції?

55161530.jpg

– При потребі можу дослідити стан рогівки ока, сітківки, кришталика, судин. Консультую щодо підбору, використання, догляду за окулярами та лінзами.

16457554.jpg

– Отже підібрати і отримати окуляри у Вас можна за один день?

– Мій салон оснащений сучасною досконалою технікою, тож вищезгадану процедуру втілити можна за 30 хвилин, за відсутності виняткових обставин.

43848588.jpg

За лічені хвилини, у моїй присутності, Михайло Михайлович виготовив замовлені клієнтом окуляри. Як на мене, професійно, уважно, охайно.

Різноманітні оправи на різні смаки та вікові категорії, повноцінне сучасне робоче місце офтальмолога, який, до речі, щонеділі проводить прийом у салоні. Всі новинки в області оптометрії чекають на вас у салоні оптики Михайла Фурсова по вулиці Сумській, 6.
 

Спілкувалась І. ЗАГОРУЛЬКО.
Газета “Перемога”

 

 

 

http://krasnews.at.ua/news/suchasna_optometrija_u_krasnopilli/2017-10-02-8494

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: