Cyдoвi cпpaви. Щoдo cпpoби пepeтинy дepжaвнoгo кopдoнy з м’яcнoю пpoдyкцiєю

У червні цього року начальником Відділу прикордонної служби «Краснопілля» було направлено до Краснопільського райсуду Сумської області адміністративний матеріал, згідно якого гр. Р. намагався здійснити незаконну спробу перетину Державного кордону України на автомобілі ВАЗ та перемістити м’ясну продукцію (свинячі серця), 40 картонних ящиків вагою по 10 кг кожен.

Цим самим він порушив правила перетинання Державного кордону України та вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

При розгляді справи гр. Р. вину свою визнав та підтвердив обставини вчинення правопорушення, його вина також підтверджувалася зібраними матеріалами справи.

Суд, з’ясувавши фактичні обставини справи та оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду даної справи, визнав гр.Р. винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204-1 КУпАП і притягнув за даною статтею до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1870 гривень.
Інф. Краснопільського районного суду
Сумської області.

http://krasnews.at.ua/news/sudovi_spravi_shhodo_sprobi_peretinu_derzhavnogo_kordonu_z_m_jasnoju_produkcieju/2015-06-25-5162

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: