Cyдoвi cпpaви: Щoдo cпpoби пepeтинy дepжaвнoгo кopдoнy з тoвapaми пpoмиcлoвoгo пpизнaчeння

16 вересня 2015 року на напрямку населених пунктів Степок (Україна) – Реп’яхівка (Російська Федерація) на автомобілі марки «ВАЗ» були затримані прикордонним нарядом «Краснопілля» громадяни С. та Є., які поза встановленими пунктами пропуску намагалися перемістити до лінії державного кордону товари промислового призначення з метою їх подальшої передачі на територію РФ.


Цим вони порушили встановлені правила перетинання державного кордону, відповідальність за що передбачена ч.2 ст. 204-1 КупАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України групою осіб). При розгляді справи гр. С. та Є. вину свою визнали та підтвердили обставини вчинення правопорушення, також їх вина підтверджувалася зібраними матеріалами.

Суд, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази, визнав гр. С та Є. винними у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП і притягнув за даною статтею до адміністративної відповідальності у виді штрафу, у розмірі 4250 гривень кожному.
Інф. Краснопільського
районного суду.

 

http://krasnews.at.ua/news/sudovi_spravi_shhodo_sprobi_peretinu_derzhavnogo_kordonu_z_tovarami_promislovogo_priznachennja/2015-09-22-5466
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: