Cyмчaнaм пpoпoнyють oпepaтивнy кpeдитнy дoпoмoгy

Відтепер жителі Сумської області мають можливість отримати оперативну кредитну допомогу завдяки новому сервісу ПриватБанку “Швидкий кредит”.

Клієнти зможуть без застави взяти позику до 50 тисяч гривень на будь-які потреби всього за 5 хвилин. Сума доступна у рамках ліміту “Оплати частинами” із вирахуванням комісії 2,9% за 10 місяців.

“З початку старту програми більше 7 млн грн коштів було видано на потреби нашим клієнтам, – розповідає керівник напрямку “Оплата частинами” Сумської філії ПриватБанку Наталія Степаненко. – Якраз для таких випадків, коли гроші потрібні вже зараз, ПриватБанк реалізував програму “Швидкий Кредит”. Клієнту достатньо звернутися в будь-яке відділення банку, и за 5 хвилин спеціалісти з обслуговування оформлять відповідну угоду та нададуть компетентну консультацію”.

Сума швидкого кредитування може складати до 50 тисяч, а термін угоди – до 10 місяців. За даною програмою клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих та чесних умовах.

Зарахування суми “Швидкого кредиту” можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплативши додаткових комісій за зняття.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: