Cyмщинa – зeмлi квiтyчoї кpaca

91390973.jpg

Кожній людині притаманна любов до рідного краю і чуття своєї рідної Вітчизни – одне з найсвітліших і найсвятіших, що супроводжує нас усе життя. Любов до України починається з любові до рідного краю, рідного міста, отчого дому, вулиці де пройшло дитинство. І саме бібліотечне краєзнавство покликане збирати, зберігати і надавати користувачам документальні джерела та інформацію про їхню малу Батьківщину, її історію, традиції, видатних людей, сьогодення…

Краєзнавча робота займає вагоме місце в роботі Краснопільської районної дитячої бібліотеки. Протягом багатьох років вже склалася певна система її проведення. З учнями 7-Б класу ( класний керівник О.А. Прийма) Краснопільської ЗОШ І- III ступенів була проведена краєзнавча година «Краю світлий, Сумщино моя». Діти дізналися про історію створення Сумської області, відвідування такого заходу дає кожній дитині можливість краще пізнати себе, свій народ, свою землю; формує уміння свято берегти і передавати із покоління в покоління все те, що створили наші предки; сприяє вихованню патріотичних почуттів до малої Батьківщини.

27304222.jpg

На заході діти дізналися про видатних людей нашого краю, зокрема про нашого славетного земляка, видатного спортсмена, олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту СРСР Л. І. Жаботинського, якому 28 січня виповнюється 75 років від дня народження, про відомого поета-земляка П. А. Грабовського, про українського поета І. П. Багряного, про композитора Д.С. Бортнянського та ін. Діти прослухали вірші поетів- земляків Д. Білоуса, О. Олеся, А. Гризуна, а також мали можливість ознайомитися із збіркою поетичних доробків молодого автора із Краснопілля Максима Кокадея «Барви води», в якій розкривається зв’язок людини з природою, світом українського побуту, традиціями.

71346773.jpg

В читальному залі бібліотеки була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Моя Сумщино прекрасна, тобі калиною цвісти». Для учнів був проведений бібліографічний огляд «Літературна шкатулка Сумщини».
Л. Мироненко,
бібліотекар читального залу Краснопільської дитячої бібліотеки.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: