Дe дypicть – тaм i cмiття

«Все у житті починається з малого – з зернини – хліб, з промінчика – зоря» і т. д. Щось подібне відбувається із маленькими стихійними смітниками, які далі еволюціонують у великі купи сміття, причому не лише на околицях сіл і селищ. Ось цей знімок було зроблено на краснопільському стадіоні «Колос»84139953.jpg

Миритись з подібними фактами, мовчати, значить визнавати, що українці – велика, культурна, європейська нація – просто міф. Тому директор Краснопільської ДЮСШ Володими Мигаль миритися не став і провів власне розслідування. Зробити це було не важко по причині недалекого розуму того, хто додумався принести сміття на стадіон, замість того, щоб спалити ту жменю вдома. Більше того, «акуратист» додумався викинути в тій купі побутового сміття, що залишилось після встановлення пластикових вікон дані про розміри, а ще дані підприємця, який ці вікна встановлює.
Далі – справа техніки і вже за кілька хвилин той самий підприємець назвав адресу і прізвище замовника. Зібрані докази директором ДЮСШ були передані дільничному інспектору.

Та на цьому проблеми стадіону не закінчилися, адже Володимиру Олексійовичу необхідно вирішити ще одну майже детективну історію – хто поцупив кілька прольотів штахетнику? Зняли його, судячи з усього, люди далеко не енциклопедичного складу розуму, адже годився той штахетник хіба що для вогнища, не більше.

А розповідаємо цю історію для того, щоб ми усвідомили – сміття на вулицях починається із сміття в головах, боротися з такими ганебними вчинками не лише потрібно, а й можна. Змовчимо, закриємо очі – завтра новий смітник може з’явиться під двором кожного з нас, тож будьте пильними.

http://krasnews.at.ua/news/de_durist_tam_i_smittja/2015-09-06-5406

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: