ДEНЬ CEЛA y Cлaвгopoдi

 

46063229.jpg

Традиційне свято, започатковане багато років тому − День села − провели мешканці с.Славгород. Надзвичайно людно було на сільському стадіоні.

З самого ранку місцеві жителі активно готувались до свята, дбайливо прикрашали сцену для свята, організовували місця для дозвілля. Неподалік, у великих казанах варився смачний козацький куліш, якими після святкового концерту пригощали всіх бажаючих та гостей свята.

Розпочалося свято з вранішньої божественної літургії, яку провів старший протоієрей отець Василій. А о 10.00 годині відбулися завзяті спортивні змагання – спочатку турнір з настільного тенісу, а потім запеклий футбольний двобій між гравцями старшого покоління та молоді села. З рахунком 2:0 молоді славгородці перемогли та отримали грошовий приз, який склав 1000 грн.

Розваги цього дня чекали й на наймолодших гостей свята. Для них працювали надувні батути, діти мали змогу почастуватися солодкою ватою та морозивом.

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом сільський голова Олександр Сторожев. Олександр Іванович висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Привітав громаду та його жителів також голова районної ради Віталій Савоненко, який побажав жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Також з привітальними словами звертались зі сцени до славгородців директор ТОВ “Славгород” Михайло Башкатов та Мезенівський сільський голова Микола Гавенко.

16505217.jpg

51737816.jpg

Сільські аматори сцени організували святковий концерт, в якому взяли участь не тільки артисти, виступи підготували і школярі, і дітлахи з дитячого садочка.

44032770.jpg

Вже ввечері розпочалися спортивні змагання. Закінчувалося дійство святковою дискотекою, яка тривала далеко за північ. Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

 

http://krasnews.at.ua/news/den_sela_u_slavgorodi/2017-06-18-7943
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: