День Довкілля 2018 у Краснопільській гімназії

Усі ми живі творіння природи на планеті, її мешканці і нам необхідно берегти свою Землю, бо вона така одна, і ніхто не знає, чи є ще якась планета, де процвітає життя, подібне на наше. А людина — розумна істота, наділена великими можливостями, тому на неї покладаються великі надії у збереженні свого довкілля.
 
Було проведено одне цікаве спостереження: чим багатша і красивіша природа, тим добріші люди, які мешкають там.

У Краснопільській гімназії протягом квітня  відбулися заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення та озеленення території, висадка дерев, прибирання ділянок закріплених за гімназією та спортивного майданчика, продовжено благустрій  гімназійного двору, поширення екологічних знань.

Також долучилися до прибирання пригімназійної ділянки класні керівники та вчителі початкової ланки. Завалій А.А. (1 поч.кл.) та Грінько Л.І. (2 поч.кл)

Такі заходи спонукають людину не бути байдужою до навколишнього середовища, а сприяти її захисту. День довкілля, який відзначається 21 квітня, створений для того, щоб направити думки всіх, хто живе на нашій планеті на збереження рівноваги в природі, аби громадяни замислилися над тим, що вони спроможні зробити, аби екологія на Землі стала кращою.

               

 

                                                                     

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: