Дeнь пaм'ятi тa нaдiї

78467480.jpg
 

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до тієї війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

У Сіннівському НВК, з метою виховати в учнів повагу до героїчних подвигів співвітчизників, ушанувати пам'ять тих, хто загинув у роки війни; формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни, проведено загальношкільний виховний захід педагогом-організатором Т.М. Мироненко.

89520300.jpg

На захід було запрошено учасника АТО, який був рік в Луганській області, жителя с. Сінне, випускника нашої школи Івана Олексійовича Гладишева. Іван розповів учням про свої враження та хвилювання від побаченого, подякував волонтерам, побажав здоров’я, успіхів у навчанні та мирного неба.

Учні декламували патріотичні вірші, звучала музика. Бібліотекарем З.П. Шаповал підготовлена тематична література.

Це свято не затьмариться в віках,
В цей день завжди нестимуть люди квіти.
Не обміліє пам’яті ріка
В серцях нащадків буде вічно жити.

Низький Вам уклін, Ветерани-герої,
За сльози, що Вами утерті,
За те, що Ви нас закривали собою
І світ рятували від смерті.

Н. Гончар,
заступник директора з навчально-виховної роботи Сіннівського НВК

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: