ДEНЬ ПEPEДПЛAТНИКA

88212036.jpg

Днями у фойє відділення зв’язку “Краснопілля” відбувся День передплатника. Кожному, хто побажав передплатити у цей день періодику, поштовики надавали консультації з приводу вартості того чи іншого журналу, газети. Загалом в цей день тут оформлено 73 примірника, в т.ч. газети “Перемога” 20 екземплярів.

Працівники поштового зв’язку щиро вдячні всім прихильникам, які завітали в цей день та передплатили видання, запрошують і чекають інших мешканців району зробити передплату у відділеннях пошти та у листонош. Не забудьте передплатити свої улюблені видання!

Нагадуємо, що з 20 квітня розпочалася передплата на ІІ півріччя 2017 року на періодичні видання з доставкою з липня.

Ми пишаємось, що новини району ви черпаєте з нашого сайту, але будемо також раді, якщо подаруєте передплату на районну газету “Перемога” на друге півріччя своїм батькам чи бабусям, адже для них газети у паперовому варіанті й досі залишаються основним джерелом отримання інформації.

Краснопільська газета “Перемога” запрошує до співробітництва приватних підприємців, керівників товариств аби вони для воїнів АТО, які мешкають у їхніх сільських громадах, передплатили газету “Перемога”.

Вартість передплати на 6 місяців – 62 грн. 70 коп., на 3 місяці – 31 грн. 35 коп., на 1 місяць – 10 грн. 45 коп. Поштова послуга: на 4-6 міс. – 4 грн. 10 коп., на 2-3 місяці – 3 грн. 38 коп., на 1 місяць – 1 грн.48 коп.
Інф.”Перемоги”.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: