Дeнь Пepeмoги- 2015. Миpoпiлля

13979497.jpg

У Миропільському будинку культури відбувся концерт, присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ведучі із смутком та жалем згадали героїв, які пройшли крізь полум’я боїв та пекло концтаборів, вистояли у тій страшній війні та полягли в боях.

До привітань та побажань приєдналися учні Миропільського НВК, сільський голова О.О. Ординець, солісти Будинку культури: М.О. Кулик, О.М Підповітна, Ю. В. Гавриченко та гості Великорибицького БК з гуртом «Чарівниці» на чолі з художнім керівником А. О. Поздєєвою.

49609309.jpg

Також гостям була представлена виставка дитячих малюнків, присвячена Дню Перемоги. Присутні мали змогу оцінити таланти дітей та їх погляд і ставлення до миру на Батьківщині.

91837900.jpg

У ході заходів по святкуванні 70-річниці Великої Перемоги 9-травня біля меморіалу загиблим воїнам відбулося покладання квітів учнями Миропільського НВК, а настоятель свято-Миколаївського храму Архимандрит Смарагд провів панахиду по загиблим та присутнім односельчанам міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головою.

О. Дзись, Т. Степченко, Л. Алексанко.
директора та художній керівник БК с. Миропілля.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: