День Перемоги у Краснопіллі

День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам за їхній подвиг у День Перемоги – найменше, що ми можемо зробити. З нагоди відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої Світової війни на Краснопільщині та у Краснопіллі відбулося багато різноманітних заходів.

Як не обходиться жоден святковий телеефір без фільму «В бій ідуть одні «старики», так 9t2само традиційно з року в рік напередодні Дня перемоги у Краснопільському територіальному центрі соціального обслуговування вітають ветеранів, дітей війни та учасників бойових дій. За святково накритими столами присутніх вітали голови райдержадміністрації та районної ради Юрій Яремчук і Віталій Савоненко, начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Оксана Придатко, начальник Великописарівського об’єднаного управління ПФУ Анатолій Петров, керівник районної організації ветеранів України Володимир Дяченко. Представники влади побажали сивочолим ветеранам міцного здоров’я, мирного неба над головою, довголіття. Чудовий настрій подарували присутнім учасники учасники ансамблю «Ветеран» Краснопільського РПК під керівництвом Володимира Биченка.

Працівники територіального центру висловлюють слова вдячності спонсорам, за сприяння яких вдалося організувати свято для ветеранів. Це ДП «Краснопільський лісгосп» (В. В. Мороз), ФГ «Колос» (О. М. Кунець), Краснопільська райспоживспілка (С. Ф. Миронов), хлібохарчокомбінат Краснопільської райспоживспілки (Н. М. Кононенко), Краснопільський РЕМ (В. М. Рижков), підприємці В. М. Грива, О. Г. Жданько, С. М. Грива, С. Кононенко, М. Дерев’янченко, Л. В. Лупка.

 

9t3Долучилась до вітань і районна організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Голова районного осередку ТСОУ Євген Калишніков навідався до домівки учасника бойових дій в Афганістані Івана Гаранжі, почесного громадянина села Славгород, учасниці бойових дій у Великій Вітчизняній війні. Зінаїди Павлівни Гонтар, матері загиблого в Афганістані Миколи Савоненка Ганни Макарівни Савоненко. Окрім теплих слів вдячності, ветеранам вручили грошову допомогу та подяки від ТСОУ.

Як і завжди, зранку 9 травня сотні краснопільчан зібралися на центральній площі Краснопілля, щоб пройти сумною ходою до меморіалу Слави у парку. Серед них – учнівська молодь і пенсіонери, учасники АТО і представники підприємств, багато – цілими сім’ями, з друзями та гостями. Мітинг, хвилина мовчання, номери художньої самодіяльності, покладання квітів. Та, звичайно ж, – побажання один одному миру, чистого неба над головою, благополуччя у родині, громадах, суспільстві, державі.

Традиційно долучились до святкових заходів члени КЛБ «Явір», які здолали символічні кілометри вулицями Краснопілля і під оплесками краснопільчан фінішували на центральній площі. Після забігу легкоатлетів привітали голови райдержадміністрації і районної ради Юрій Яремчук і Віталій Савоненко, директор Краснопільської ДЮСШ Володимир Мигаль.

А завершився день 9 травня святковою концертною програмою «Перемога, свята Перемога!», яку підготували учасники художньої самодіяльності Краснопілля та Краснопільського району.9tr89tr19tr9

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: