Дeнь Pятyвaльникa вiдзнaчили з мoлитвoю

54633127.jpg

У відповідності до Указу Президента України в нашій державі 17 вересня відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди, повертати віру у прийдешній день.

З нагоди професійного свята в Краснопільській державній пожежно-рятувальній частині №11 відбулися урочисті заходи. За традицією над частиною під звуки Гімну підняли національний прапор та прапор пожежно-рятувальної служби.

69854575.jpg

Привітав колег-рятувальників зі святом начальник Краснопільської ДПРЧ-11 С. М. Тряпкін, який висловив щиру подяку за їхню самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди.

83810043.jpg

Того дня в гості до рятувальників завітали голови райдержадміністрації А. М. Музикант та районної ради М. В. Приходько, які у своїх привітаннях наголошували, що рятувальник – це покликання мужніх та загартованих духом людей, яке вимагає самопожертви та відданості обраному покликанню, бути готовим жертвувати власним спокоєм заради спокою і безпеки наших громадян. За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня рятівника, Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено начальника караулу І. О. Ушкалова та заступника начальника Краснопільської ДПРЧ-11 І. В. Лопатченка.

17 вересня, МНС-ники України і Краснопільщини зокрема, окрім професійного свята відзначали і християнське – образу «Неопалима Купина». Говорять, що ця ікона є в багатьох вогнеборців. Саме її заступництво допомагає їм у сутичці зі стихією, що розбушувалася, і дозволяє перемагати її.

36990817.jpg

Тож не випадково цього дня рятувальники вирушили до Краснопільського Свято-Успенського храму, де відбувся молебень до ікони Божої Матері “Неопалима Купина”. Очолив молитву отець Володимир (Скрипка), який привітав особовий склад пожежно- рятувальної частини з професійним святом, окропив святою водою та було проспівано для присутніх рятувальників многоліття.

Є новини? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: