День села Славгрод: свято працьовитих і щирих людей

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Славгроді. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали безліч гостей. Тут було на що подивитися, практично кожного присутнього залучили до участі у конкурсах, було що переймати.
Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто став на весільний рушник 50 і більше років тому, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс, із усіх куточків України. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку – від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.
Розпочалося все з футбольного турніру, в якому взяли участь три команди: сіл Мезенівки, Славгороду та Пожні (Великописарівського району). Далі – спортивні змагання з перетягування канату, підіймання гир та армреслінгу.
На святі були присутні і почесні гості: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, депутат Сумської обласної ради Катерина Приходько, Мезенівський сільський голова Микола Гавенко та заступник директора ТОВ «Славгород» Черевко Євген.
Офіційну частину на оновленій сцені, традиційно, відкрив Славгородський сільський голова Олександр Сторожев. Щиро привітав земляків, бажав їм миру, здоров’я, добробуту. І дякував всім присутнім за підтримку в розвитку села.
Привітав мешканців громади і очільник районної ради: «Наш народ вміє й гарно працювати, і веселитись від душі, – вітаючи, зазначив Віталій Савоненко. – День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. Адже саме в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Славгродці славляться людьми талановитими, щирими, добрими та працьовитими, які створюють його матеріальне та духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим зусиллям, умілим рукам, щоденній праці воно живе, розцвітає та стає ошатнішим. Свято села об’єднує усіх, кому воно дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості. Сьогоднішнє свято – це ще одна можливість на деякий час забути про буденні проблеми та турботи. Тож, вітаючи цієї погожої днини вас із днем народження села, хочу від усього серця побажати, аби у ваших оселях завжди лунав дитячий сміх, а ваші родини ніколи не покидало Боже благословення, яке в цей день зійшло на землю! Здоров’я вам, витримки і наснаги від щирого серця!».
У рамках концерту були нагороджені люди, які зробили вагомий внесок у розвиток свого села. Віталій Олексійович вручив цього дня Подяку голови районної ради Олександру Сторожеву за активну участь у другому етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області .
Загалом, вітань було цього дня насипано щедро, мов добрим намистом. Сільський голова Олександр Сторожев вручив ціні подарунки кращим жителям Славгроду. Насамперед, трьом найменшим мешканцям, які поповнили родину громади саме цього року: хлопчикам – іграшкові автомобілі, а дівчинці – ляльку з візочком. Не забули і про родину, яка відсвяткувала «золоте весілля», і про першого сільського старожила, якому виповнилося 100 років. Вручили подарунки також кращому працівнику – директору Славгородської ЗОШ І-ІІ ступенів та власникам кращого подвір’я у селі.
З нагоди свята п’ятьом учаникам АТО, мешканцям Славгородської громади, на карткові рахунки зарахували по 2000 грн.: Хиценку С.М., Шатьорному С.Ю., Под’ячеву В.М., Сельнику О.І., Хріну О.Є.
ТОВ «Славгрод» нагородив грамотами своїх механізаторів, а Мезенівський сільський голова – ВІА «Врємя» Славгородського будинку культури.
Щирі пісенні вітання славгородцям цього дня дарували аматори славгородської сцени разом з запрошеними професійними артистами з м.Суми.
А трохи віддалік малеча розважалася від душі, для дітвори тут були і батут, і надувні гірки, і гойдалки. Яскраві аніматори проводили безліч веселих конкурсів. Впродовж святкування кожен охочий міг придбати морозиво, напої та інші смаколики. Одним словом, сумувати було ніколи. А ось дорослі могли розслабитися в зоні відпочинку. Ввечері неабияке задоволення дарував всім гурт «Денс Бенс» з м.Суми. Фіналом святкування стала святкова дискотека.
І Славгород знову перетворився на тихе й спокійне село, у якому кожен житель може зосередитися на своїх особистих справах. І так буде аж до наступного року, коли люди в кінці травня знову відзначатимуть День чудового українського села…

Інформація Краснопільської райради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: