Дeнь ycинoвлeння

 

45253582.jpg

 

“Серце у людини є ― щоб думати не тільки про себе”. Така давня життєва істина стала змістом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів. Так було завжди ― історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки. 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.

Напередодні, в читальному залі районного Палацу культури було проведено семінар-нараду з прийомними сім’ями, дитячими будинками сімейного типу на тему: “Забезпечення найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлення батьківського піклування”. Присутніх в залі привітали голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня.

Гостями свята стали: директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тарас Шевченко, головний лікар КЗ “Краснопільський РЦПМСД” Валентина Масалітіна, заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Краснопільської РДА Олена Красюк. Семінар пройшов в активній дискусії всіх учасників процесу усиновлення.

95445819.jpg

Спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджено прийомних батьків Жук О.О. та Жук І.М., Кучерява М.В. та Кучерявий Г.А., Шимоня В.В. та Шимоня А.М., Якименко Н.І., Гавінська О.С. та Гавінський С.В., Дужнікова В.О. та Дужніков О.В. Також відзначино батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу Бондарєву С.В., Бондарєва О.К. та опікунів Десятниченко Л.П., Забара Н.В.

“За кожним святом і навіть невеликими досягненнями стоїть щоденна, кропітка і відповідальна робота працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій. В цей день слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

Я щиро вітаю і пишаюся родинами, які усиновили дитину-сироту. Вірю, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими”,- привітав Віталій Савоненко.
Інф. районної ради

http://krasnews.at.ua/news/den_usinovlennja/2017-10-03-8500
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: