Дeпyтaтa тypбyють пpoблeми вибopцiв

33861207.jpg

3 березня, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу № 16, що на Краснопільщині, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець провів черговий особистий прийом виборців.

Віктор Петрович Чигринець частий гість на своєму виборчому окрузі. Щомісячно він приїздить на Краснопільщину, щоб зустрітись з виборцями, щоб з перших вуст почути про турботи людей, і не лише вислухати проблеми, а комплексно, якісно і дієво, в оптимально короткі терміни посприяти їх вирішенню.

Озвучуються питання різного характеру: відсутність роботи, фінансів, низький рівень життя, допомога у лікуванні, відсутність житла – всі ці проблеми люди несуть у громадську приймальню до депутата з надією у їх вирішенні. Віктор Петрович не залишає без уваги жодного звернення, кому словом, кому порадою, кому конкретною справою – намагається він допомогти кожному, хто приходить на прийом.

39352360.jpg

3 березня він провів на Краснопільщині свій черговий депутатський прийом. Одним з головних питань, що обговорювались цього дня у громадській приймальні депутата, була допомога переселенцям із зони АТО. Для комплексного вирішення піднятих відвідувачами проблем в обговоренні взяли участь Краснопільський селищний голова Іван Хомічов та голова громадського об’єднання «Краснопілля» Василь Лавріненко.

11994855.jpg

Питання, що не потребували додаткового часу для вивчення, були вирішені на місці, інші – взяті на контроль. Відвідувачі були вдячні обласному депутату за уважність і чуйність, за можливість висловитись і бути почутими, за допомогу і виважений підхід до нагальних проблем та велике бажання посприяти у їх вирішенні.
Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Телефонуйте 050-064-94-14 Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: