Дeпyтaти вiд Кpacнoпiльщини: Нeявкa нa ceciю – пpикpий збiг oбcтaвин

29532204.jpg

Новина, що 41 сесія Сумської обласної ради, яку призначили на 10-ту годину 12 березня, а потім перенесена на 14:00 була повторно зірвана депутатами, облетіла обласні та центральні ЗМІ. Після оприлюднення списку депутатів, які з’явились на сесію, і не знайшовши в ньому прізвищ обранців, які представляють інтереси Краснопільщини, до нас почали надходити дзвінки від жителів району з проханням вийти на депутатів, аби ті пояснили свою відсутність на сесії, що ми й зробили.

Нагадаємо, що на 10 годину у сесійній залі було присутньо всього 29 депутатів, на 14 годину їх стало трішки більше – 32. Проте з такою кількістю сесія так і не відкрилася.
За словами активістів, така низька кількість депутатів зумовлюється небажанням голосувати за визнання Росії країної агресором, тоді як це рішення уде прийняли народні обранці, до того ж існує версія, що депутатам телефонували невідомі з погрозами.

Помічник-консультант народного депутата В. П. Чигринця Михайло Миколайович Шпакович заперечує усілякі телефонні дзвінки і погрози, каже відсутність на сесії Віктора Петровича зумовлена відрядженням.

– Це просто прикрий збіг обставин, адже Віктор Петрович буває практично на всіх сесіях, а тут змушений відлучитись – і відразу ж потрапив у таку неприємну історію Напередодні сесії він був присутній на засіданні комісії, після чого змушений виїхати до Києва у службове відрядження, до того ж він практично погодив це питання в облраді. Точно можу завірити вас і усіх виборців Краснопільщини, що відсутність Віктора Петровича жодним чином не пов’язана із порядком денним сесії і що жодних погроз на його адресу не надходило.

Заперечує телефонні дзвінки і погрози також депутат обласної ради від Краснопільщини С. О. Швець:

– Жодної політики, на сесії не була через хворобу, кілька днів тримається висока температура – пояснює Світлана Олексіївна. – Мені вже телефонували з обласної телерадіокомпанії, запитували, чи не було на мою адресу погроз? Ні, не було. Я вже підтвердила свою присутність на сесії у понеділок. Обов’язково прийду.

Нагадаємо, що чергова 41 сесія відбудеться тепер у понеділок, 16 березня, о 14:00. Порядок денний залишається без змін.

Список явки депутатів на 41 сесію шостого скликання 12 березня, наданий заступник голови Сумської облради Вірою Лаврик. “Галочками” у списку позначені депутати, присутні в залі на момент початку сесії. Важлива поправка: депутати Микола Полілуй і Олег Остапенко з фракції “Батьківщина” на момент електронної реєстрації теж були, хоча навпроти їх прізвищ “галочок” немає. В результаті всього в залі було 29 депутатів.
s22769173.jpg
s14975937.jpg
s38734443.jpg

Зірвана 12 березня сесія Сумської обласної ради викликала резонанс не тільки в Сумах. Як з’ясовується, сусіди-росіяни пильно стежать за тим, що відбувається На Сумщині та оперативно інформують про це читачів.

s41614470.jpg

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: