Дeпyтaти пpийняли пpoгpaмy eкoнoмiчнoгo i coцiaльнoгo poзвиткy paйoнy тa paйoнний бюджeт нa 2018 piк

Відбулася 23 сесія Краснопільської районної ради сьомого скликання, в якій взяли участь 25 депутатів. Пленарному засіданню передували засідання президії та спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, селищний та сільські голови, представники громадськості та преси.

На початку роботи депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували загиблих бійців в зоні проведення АТО на сході країни.

До порядку денного було внесено шістнадцять питань.

Про програму економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2018 рік доповів голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа.

Депутати внесли зміни та доповнення до районної програми соціального захисту населення на 2017-2021, комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки, програми «місцеві стимули» для медичних працівників Краснопільського району на 2013-2017 роки та районної програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території Краснопільского району.

Начальник фінансового управління Андрій Шаповал доповів про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та представив районний бюджет Краснопільського району на 2018 рік.

В обговоренні проекту бюджету на наступний рік взяли активну участь депутати районної ради: Микола Приходько, Іван Пахомов, Євген Івахненко, Ряснянський сільський голова – Володимир Кащенко.

Головний фінансовий документ району депутати прийняли більшістю голосів.(ознайомитись із фінансовим документом можна тут: http://krasrada.sumy.ua/rshennya-23-sesyi-vd-21122017.html)

Про виконання плану роботи районної ради на 2017 рік та затвердження його на наступний рік проінформував депутатів заступник голови районної ради Іван Гавенко.

Депутати взяли до відома звіт постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту населення за 2017 рік.

На виконання вимог Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» депутати прийняли рішення про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району у комунальну власність Верхньосироватської сільської ради закладів охорони здоров`я та Великобобрицьку загальноосвітню школу I-III ступенів.

Також на пленарному засіданні затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та визначили умови оплати праці голови районної ради, його заступника.

Голова районної ради Віталій Савоненко подякував депутатам за плідну працю та активність при обговоренні питань і привітав всіх з наступаючими новорічними святами.
Інф. районної ради

 

http://krasnews.at.ua/news/deputati_prijnjali_programu_ekonomichnogo_i_socialnogo_rozvitku_rajonu_ta_rajonnij_bjudzhet_na_2018_rik/2017-12-30-8990

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: