Дiяльнicть пpoкypaтypи Кpacнoпiльcькoгo paйoнy y cфepi пpoтидiї кopyпцiї зa 2014 piк

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VІ органи прокуратури є спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції. 
Тому одним із приорітетних напрямків діяльності прокуратури Краснопільського району є подолання проявів корупції серед посадовців району усіх рівнів. За 2014 рік прокурором району проведено дві координаційні наради за участю керівників правоохоронних органів, на яких одним із основних стояли питання протидії корупції.

У 2014 році за наслідками проведених прокуратурою району перевірок розпочато два кримінальні провадження з ознаками корупції, які у ході досудового розслідування об’єднано та скеровано до суду за ознаками складів злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 191 КК України. Сума завданих збитків від вчинення корупційних діянь сягнула п’ятдесяти тисяч гривень. Двох осіб, які вчинили вказані правопорушення, визнано винними рішенням Краснопільського районного суду та притягнуто до кримінальної відповідальності.

За 2014 рік прокуратурою Краснопільського району внесено три подання до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району на усунення порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», які розглянуто та задоволено. Двох посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

У поточному році прокуратурою району вже складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення однією із посадових осіб місцевого самоврядування району за ст. 172-7 КУпАП. За наслідком судового розгляду на правопорушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.
Б. Бережний,
ст. прокурор
прокуратури Краснопільського району
юрист 3 класу

 

http://krasnews.at.ua/news/dijalnist_prokuraturi_krasnopilskogo_rajonu_u_sferi_protidiji_korupciji_za_2014_rik/2015-02-09-4715
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: