Для гepoїв Укpaїни!

51732381.jpg

«Де починається народження людяності?» – спитаєте ви. А я скажу вам точно: саме там, де є місце милосердю, взаємодопомозі, вірі у людські цінності.

Розкрити себе як особистість, показати свої здібності іншим спробували учні середніх і старших класів Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів на великому святковому благодійному концерті «Тебе Україно, вітаємо із святами».

Зазвичай новорічні та різдвяні свята проводилися за встановленими програмами, але змінюються уявлення молоді про справжні видовища. «Чому б не спробувати по-новому?» – запропонували класні керівники Кравченко В.В. та Дюкарева О.О.. і загорілася робота під керівництвом заступника директора з виховної роботи Ткаченко Т.О. та педагогом-організатором Калашніковою Л.М.

Перед початком концерту директор школи мандриченко І.А. звернулася до всіх присутніх з вітальним словом і висловила подяку всім, хто взяв участь у благодійній справі.

Свято розпочалося виступом барабанщиць (кер. Круглий О.М.) , зачарували піснею майбутні майстри сцени дівчатка 5 класу Велітченко Н., та Толстєнкова А. (класний керівник швед С.М.), з невичерпним ліризмом прочитав вірш «Лист солдату» Нємцев Е., його підтримав ансамбль дівчаток піснею «Заспіваймо пісню за Україну» (кер. Ткаченко Т.О.). а скільки душевності вклала у свій виступ Кравченко Т., прочитавши вірш «Не звикайте ніколи до кохання».

Жодного слухача не залишили без вражень чарівні пісні «Новорічні зорі», «Новий рік» у виконанні вокального ансамблю дівчаток (кер. Ткаченко Т.О.)

Чудові постановки танців запропонувала керівник хореографічного гуртка Льотіна О.В.: закружляли у вихорі вальсу хлопчики і дівчатка 7 класу, звеселили у танку «кікімори» із 8 класу. Кравченко В.В. із своїми дев’ятикласниками представили танець із свічками.

Особливе враження справив на присутніх танець «Адмірал» у виконанні учнів 11 класу Лесника В., Іванової А., Кіпренко А., Єременко М. (кер. Ткаченко Т.О.) та пісня «Я могу тебя долго ждать…» у виконанні Ткаченко Т.О. під акомпанемент учениці 11 класу Іванової Анни.

На очах глядачів інколи виступали навіть сльзи радості від пізнання того, наскільки талановитою росте наша молодь, коли її не залишити без уваги, а постійно шукати і, головне, знаходити ці перлини.

А хіба ж то не перлини, коли на сцену з мікрофоном виходить Куксова С., брамінська Д., Федоренко І., Борисенко О., Велітченко Н, Кравченко Т., коли красиво виступають у вальсі дівчатка та хлопчики.

Та не це головне було у нашому святковому шоу! Головне у тому, що це була благодійна акція. Учні розповсюдили між батьками та жителями села 150 білетів-запрошень по 10 грн., на отримані кошти, разом із грошима, які зібрали працівники навчального закладу, закупили необхідні речі для бійців АТО. Хай ці шкарпетки, теплий одяг, засоби гігієни дозволять дозволять нашим героям відчути себе не забутими, не покинутими, а зігрітими маленькими дитячими рученятами.

Хай допоможе їм Господь вижити у цих складних випробуваннях, зберегти нашу державу, захистити наші сім’ї і кожного нас із вами. Для героїв України діти не жалкують ні часу, ні зароблених грошей.

Дітям війни. Несе старенька пенсії шматочок:
«Це діткам, що воюють, на війну.-
І довго вузлик мне тремтячими руками.-
Я довго уночі уже не сплю.»
Не шкода ім. ділитися останнім,
Багатства не затягне вир.
Проживши в голоді, з бідою,
Вони вже точно знають:
Найцінніше мир!

Щиро вдячна учням школи за щедрість душі класний керівник 7 класу Л. Нікіфорова.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: