ДЛЯ ВAC, AГPAPIЇ

35479197.jpg

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України . З цього приводу у Великорибицькому будинку культури відбувся святковий концерт, який викликав жвавий інтерес у місцевих жителів.

Приміром, зал будинку культури розрахований на 230 місць, а одних лише глядачів завітало 200 чоловік, і це при тому, що на жаль, будинок культури не опалюється. Подібні аншлаги можна було спостерігати ще за радянських часів.
Розпочався захід з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’ять українських воїнів- героїв, які загинули в боях за незалежність на сході країни.

Далі пішла концертна програма, тематичні номери змінювалися гумористичними, народні пісні – естрадними. Свої музичні вітання ветеранам сільського виробництва, тим, хто сьогодні плекає врожаї, дарували доярки ТОВ «Псьол», учасниці гурту «Чарівниці», дівчата-пекарі, а ще Інна Лозко, Оксана Чепульська, Олена Світлична, Наталя Андрієнко, Ольга Голосна, Наталія Поздєєва, Анна Поздєєва, Наталія Чепульська, Катерина Білолюбська, Андрій Гармаш, Олександр Окутін, а також учні школи.

Хочеться подякувати директору ТОВ «Псьол» М. П. Калініченку за матеріальну підтримку ініціатив аматорів сільського будинку культури, а ще побажати, щоб все, що є на сьогоднішній день аграріїв і фермерських господарствах Краснопільщини, тільки примножувалося, щоб всі починання увінчувалися успіхами, урожай зростав в обсягах, і щоб у їх колективах завжди було взаєморозуміння і підтримка один одного.
О. ДУДАРЕНКО,
завідуючий Великорибицьким сільським будинком культури.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: