Дo чиїx pyк пoтpaплять yкpaїнcькi зeмлi?

 

 

 

Заборону на продаж українських земель сільгосппризначення, введену в 2002 році, продовжено до 1 січня 2018 року. Ймовірно, що мораторій протримався востаннє. Адже існують умови МВФ для отримання Україною чергового кредитного траншу, однією з яких є відкриття ринку землі. Прем’єр – міністр України запевняє, що ця процедура можлива тільки після широкого обговорення питання серед громадськості. А що про це думають власники краснопільських земель?

Микола, 44 роки: “Якщо наше керівництво прийме таке рішення, то кінець кінців нашою землею вони й заволодіють, а далі, звичайно ж, вона дістанеться за великі гроші іноземцям”.

Галина, 69 років: “Ні в якому разі цього допустити не можна, адже власниками наших безцінних земельних угідь стануть заможні представники інших країн і використовуватимуть їх для власного збагачення та скоріше за все зі шкодою для українців”.

“Якщо земля стане товаром, то ми втратимо Батьківщину, а нашу багату землю будуть використовувати іноземці під звалища радіоактивних відходів” – зі смутком в очах дивиться в майбутнє двадцятивосьмирічна Олександра.

Сергій Павлович, 50 років: “Виставивши на продаж землю, ми втратимо останнє, що у нас залишилось. Промисловість вже вся експортована. Залишилась земля та повітря”.

Площа чорноземів України є однією з найбільших у світі, становить 28 млн. га. Чи варто?

 

http://krasnews.at.ua/news/do_chijikh_ruk_potrapljat_ukrajinski_zemli/2017-06-04-7875
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: