Дo oблacнoгo кpaєзнaвчoгo мyзeю зaвiтaли yчacники пpeзeнтaцiї книги «Cyмщинa y бopoтьбi»

 

55813978.jpg 

15 грудня до Сумського обласного краєзнавчого музею завітали учасники презентації книги «Сумщина у боротьбі», що вийшла друком у 2017 році за сприяння Сумської обласної державної адміністрації.  Це, зокрема, автор презентованого видання – дослідник Визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ ст. Роман Коваль, кобзарі, заслужені артисти України Тарас Силенко й Тарас Компаніченко, поети-пісняри Володимир Самайда та Валерій Мартишко, а також голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, перший заступник очільника області Олександр Марченко, начальник управління культури, заслужений працівник культури України Олена Мельник.

85872489.jpg 

Директор музею Владислав Терентьєв ознайомив гостей із виставковим проектом «Військово-польовий арт» і музейними експозиціями з історії Сумщини. Під час огляду експозиції-інсталяції «Революція Гідності та АТО: сумський вимір» присутні поклали квіти до меморіальної Стіни Пам’яті, де представлено фотографії та біографії воїнів – уродженців і мешканців області, які загинули, захищаючи територіальну цілісність і незалежність Батьківщини.

99788386.jpg 

Голова обласної державної адміністрації Микола Клочко відзначив, що саме такі експозиції яскраво демонструють силу духу та нездоланність українського народу у боротьбі за свою землю і свободу. Автор книги «Сумщина у боротьбі» Роман Коваль назвав її «справжнім пантеоном», що викликає трепет і наповнює гордістю за простих людей, які стали національними героями.

 

В ході огляду експозицій письменник також поділився новими, виявленими під час роботи над книгою, відомостями про діячів Української революції 1917 – 1921 рр. – уродженців Сумщини.

Джерело:
http://museum.sumy.ua/
До обласного краєзнавчого музею завітали учасники презентації книги «Сумщина у боротьбі»

http://krasnews.at.ua/news/do_oblasnogo_kraeznavchogo_muzeju_zavitali_uchasniki_prezentaciji_knigi_sumshhina_u_borotbi/2017-12-20-8948
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: