Дo пaтpioтизмy чepeз cпopтивнi змaгaння

Першочерговим завданням для педагогічного колективу ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» є посилення патріотичного характеру навчання та виховання. На уроках, виховних годинах та під час позаурочних виховних заходів педагоги розповідають про прояви патріотизму наших співвітчизників, їхню мужність та героїзм. Одним з дієвих засобів національно-патріотичного виховання є проведення у позаурочний час спортивних змагань з елементами військово-патріотичних ігор.

Так в училищі проведений Олімпійський тиждень, програма якого включала в себе Олімпійський урок, змагання з бігу на 60 та 500 метрів, стрибки в довжину та метання гранати.

Юнаки та дівчата приймали активну участь у змаганнях. Переможцями стали: Савченко Станіслав, Завгородній Олексій – група № 13; Заіка Сергій, Дергачов Володимир – група № 21; Бешта Іван – група № 23; Федоренко Віктор – група № 33; Астахов Артем, Нестеренко Дмитро, Козир Олександр – група № 16; Жерносєк Катерина – група № 33; Бодікова Тетяна, Бобирєва Юлія – група № 23; Білогур Аліна – група № 16.

Хочеться наголосити, що учні училища являються постійними учасниками обласних спортивних змагань серед училищ області. 14 листопада 2014 року в м. Суми, спорткомплексі Баси наші учні Астахов Артем, Заїка Сергій, Дергачов Володимир та Федоренко Віктор вибороли ІІІ місце в загальнокомандному заліку з легкоатлетичного кросу (на фото зправа наліво)

21 жовтня 2014 року в смт. Хотінь відбулися відбіркові змагання з міні-футболу серед училищ області, де наша команда здобула перемогу. У фіналі змагань, який проходив 28 жовтня 2014 року в м. Суми на полі футбольного центру «Барса», наша команда здобула ІІІ місце.

Нагороди переможцям в урочистій обстановці вручив методист з фізичної культури Сумського обласного управління освіти Гриценко І.Г.