Дo пaтpioтизмy – чepeз мoвy

58012328.jpg

3 березня 2015 року у Запсільському НВК проведена Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Це – щорічна гра з української мови, літератури та українознавства. Ігровий формат «Соняшника» передбачав різні за складністю рівні завдань, частина з яких укладена в межах шкільної програми з відповідних дисциплін.

Були також завдання, які вимагали від учасників гуманітарної ерудиції, вміння співвідносити знання й відомості з різних українознавчих дисциплін, а також почуття гумору. Цілями та завданнями гри було формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством; активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

Ця гра показала учням нові, часом несподівані й цікаві сторони звичних шкільних предметів, заохотила до самостійного пошуку нових знань, на які така щедра українська культура.

В наш нелегкий час дуже важливо виховувати в підростаючого покоління патріотизм, людяність, толерантність, любов до своєї Батьківщини, рідної мови.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: