Дo yвaги житeлiв Кpacнoпiльcькoгo paйoнy

Інформація про порядок функціонування «телефону довіри» та «електронної скриньки довіри» в прокуратурі Сумської області.

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в прокуратурі Сумської області функціонує «телефон довіри» та «електронна скринька довіри».

Інформація про корупційні правопорушення, вчинення інших ганебних вчинків, а також про порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави, якщо не будуть негайно усунуті, стосовно працівників прокуратури Сумської області приймається на «телефон довіри» у робочий час (понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45), на «електронну пошту довіри» – цілодобово.

Приймання повідомлень на «телефони довіри» та «електронну пошту довіри» в прокуратурі області здійснює старший прокурор відділу запобігання та протидії корупції у територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України, дислокований у прокуратурі Сумської області.
«Телефон довіри» прокуратури Сумської області:
(0542) 22-02-14
«Електронна пошта довіри»:
korrupcia.sumy@gp.gov.ua

О. ПЛЕСКАЧ,
прокурор Краснопільського району

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: