Дoбpoвoлeць

Багато довелось чути від початку мобілізації про патріотів, які добровільно виявили бажання піти захищати Україну. І ось випала доля оспілкуватися з таким юнаком. Це Олександр Рибалко з Великої Рибиці. Він добровільно прибув до Тростянецько-Краснопільського об’єднаного райвійськкомату і попросився призвати його на військову службу.

Олександр виявив бажання служити в елітних аеромобільних військах, попросту.Він вже пройшов медкомісію і протипоказань до служби у цьому виді війська не має.

На запитання, що подвигло піти добровільцем у зону АТО відповів просто, без пафосу: – Потрібно захищати рідну землю, а хто як не я? До речі, його вибір схвалили і батьки та кохана дівчина. Олександр міг би спокійнісінько сидіти вдома, чекаючи на повістку, але юнак сам добровільно приїхав до райвійськкомату.

– Гарний хлопець, – говорить працівниця райвійськкомату Олена Ілляшенко. З нього повинні брати приклад інші військовозобов’язані району. – Не ховатися по закутках, не виїжджати за кордон, не відмовлятися від служби у війську. Тому хочеться побажати йому успішно пройти вишкіл у військовому центрі, після виконання почесного обов’язку по захисту Вітчизни, живим і здоровим повернутися до рідного села, до батьківської оселі.
О. ЦИЛЮРИК.

Інформація газети “Перемога”

 
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: