Дopoгoю нa cxiд…

Степів таврійських і карпатських гір
З’єднався колір синій і жовтавий.
Гей, недругам усім наперекір —
Внесіте прапор вільної Держави!

25100244.jpg

У зв’язку з агресією Російської Федерації та постійними військовими діями на Сході України – в Луганській та Донецькій областях, вже не одного жителя Сіннівської сільської ради мобілізовано до Збройних сил України для участі в антитерористичних операціях.

Їм потрібна підтримка, яку надають волонтери. Одним з них є моя рідна сестра – Вікторія, яка вже неодноразово була в Дебальцевому й допомагала хлопцям одягом, медикаментами, харчами, автозапчастинами. Була на передовій, і на власні очі бачила обстріли з мінометів та "градів" наших військових. СЛАВА БОГУ! Все обійшлось.

Особисто, відвідує поранених військових, які знаходяться в Харківському госпіталі, допомагає медикаментами, які їм необхідні.

02011241.jpg

Я пишаюся нею! Вона дівчина, а й надалі продовжує їздити в небезпечні місця й допомагати всім, чим може. Вона віддана своїй Батьківщині. І я гадаю, що хлопцям, які "раптово" хворіють під час мобілізації, повинні рівнятися на неї, а не ховатись за жіночі спини та дійсно хворих. Обов’язок чоловіка – захищати.

Громадська організація «Україна тугеза», керівником якої являється Вікторія, просить всіх мешканців Краснопільщини посприяти в наданні благодійної допомоги у вигляді їжі, одягу, медикаментів, фінансового залучення для потреб воїнів України, які зараз знаходяться в зоні проведення АТО.

Адреса: 40030, м. Суми, вул. Тополянська, буд. – 23 А.

Моб. телефони: 066-529-53-66, 096-699-97-85.
Україна може вижити і повинна вижити завдяки нашій єдності.

Повірмо в те, що нас вже не збороть,
І долучаймось до добра і слави.
Хай будуть з нами Правда і Господь —
Внесіте прапор вільної Держави!

 

Н. Гончар,
ЗДНВР Сіннівського НВК

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: