Дoпoмoжи ближньoмy

96806227.jpg

У Краснопільськом територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

На обліку у відділенні перебуває 501 малозабезпечених громадян, до яких належать громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення групи інвалідності), малозабезпечені громадяни, що перебувають у складній життєвій ситуації в зв’язку з безробіттям та зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою.

Відділення адресної допомоги, виходячи з можливостей, безоплатно забезпечує громадян одягом, взуттям, предметами побутової гігієни, продовольчими товарами та іншими предметами першої потреби.

Обслуговування малозабезпечених громадян здійснюється за умови подання письмової заяви, довідки про склад сім’ї, довідки про доходи всіх членів сім’ї. За згодою малозабезпеченого громадянина складається акт обстеження його матеріально – побутових умов.

При відділенні функціонує пункт прокату допоміжних засобів пересування (інвалідні візки, милиці, ходунки, палиці).

На превеликий жаль, за умов нинішнього недостатнього фінансування, відділення існує виключно за рахунок благодійної допомоги. Тому, звертаємося до керівників господарств, підприємців з проханням допомагати тим, хто опинився в скрутному матеріальному становищі.

Висловлюємо щиру вдячність тим керівникам фермерських господарств та приватним підприємцям, які відгукуються на листи про допомогу малозабезпеченим громадянам.

Жителі району можуть зробити свій внесок у фонд речей, який організовано у відділенні, приймаємо в охайному вигляді, придатному для подальшого використовування (одяг, взуття, постільну білизну, верхній теплий одяг, головні убори, дитячі речі), їх обов’язково отримають ті, кому вони необхідні.

Найбільш детальну інформацію по всім питанням звертатись до Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою:
смт. Краснопілля, вул.. Вокзальна, 40.
Контактні телефони: 7-20-58, 7-28-96.

О. Демченко,
директор
територіального центру

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: