Дoвiдки пpo нecyдимicть вiдтeпep видaвaтимyть cepвicнi цeнтpи МВC – пpocтo тa зpyчнo, a нeзaбapoм – oнлaйн

З 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні видаватимуть Довідки про відсутність судимості. Замовити Довідку можна буде з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

“Наш пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам. Можливість тепер отримати Довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС – це розширення географії послуг, отримання її у зручний час, швидке подання запиту, завдяки впровадженню електронних черг та роботи наших адміністраторів. Найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром Довідку змогли замовити та отримати в один “клік”, не виходячи з дому” – зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Для отримання Довідки про несудимість:
– потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua);

– заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.

Термін дії Довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

http://krasnews.at.ua/news/dovidki_pro_nesudimist_vidteper_vidavatimut_servisni_centri_mvs_prosto_ta_zruchno_a_nezabarom_onlajn/2017-02-01-7335
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: