Дyмкa нapoдy. БEPEЖИ CВOЄ

 

28527903.jpg

 

Ось вже кілька днів функціонує у Краснопіллі справжнє диво – музичний фонтан. Вдень тут гуляють мами з малюками, ввечері зустрічаються закохані пари, та фотографуються бажаючі. Ще до церемонії відкриття об’єкту зафіксований випадок крадіжок його деталей. Отже, як ставляться краснопільчани до цієї споруди та чи пророкують їй довге існування?

Тетяна, 33 роки: “Звичайно це гарно для нас та наших діток. На диво можна дивитись безкінечно та думати лише про гарне, слухати чудові мелодії. З дня функціонування фонтану, не зважаючи на чималу відстань додому, відвідуємо з дітьми його щодня. Де й дівається втома. Щодо строку його існування, нажаль сумніви є, вистачає серед наших земляків непорядних, які можуть завдати шкоди та всім нам зіпсувати настрій”.

Світлана Василівна, 52 роки: “Звичайне диво! Ми ніколи не мріяли про таке явище в нашому Краснопіллі. Щодня з чоловіком, наче діти, ходимо гуляти саме до фонтана. Шкода буде, якщо його чекає доля новорічної ялинки”.

Богдан, 23 роки: “Вся моя родина дуже задоволена, що у нашому селищі є така споруда. Живемо в центрі селища і у нас вже стало традицією щовечора ходити до “танцюючого струмочка”. Владі хочу висловити подяку за таку окрасу, а односельців щиро попросити берегти те, що створено для нас та наших діток”.

Василь Миколайович, 68 років: “Фонтан – це чудове явище, саме зараз людям не вистачає позитивних емоцій. Приходжу частенько посидіти на лавці, помилуватись дітлахами, які з захопленням граються поблизу води, згадую свою молодість, тоді фонтани були у великих містах. Сподіваюсь, що ні у кого не підніметься рука псувати цю красу. А владі щира подяка. За те, що роблять наше селище ще гарнішим не зважаючи ні на що”.

Христинка, 6 рочків: “Мені дуже подобається грати саме тут, біля води та музики, не так спекотно, багато дітлахів приходить гратися, дуже весело. Особисто я та мої друзі псувати фонтан не будемо”.

Отже фонтан відкрито! Побажаємо йому довгого функціонування, на радість не одному поколінню.
Інф. “Перемоги”.

 

http://krasnews.at.ua/news/dumka_narodu_berezhi_svoe/2017-08-13-8216
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: