Дитячa цepкoвнa шкoлa Iллiнcькoгo xpaмy пoбyвaлa нa пpиpoдi

94320337.jpg

Про красу Божого світу мало лише говорити, її необхідно побачити і відчути, – переконані вихователі дитячої церковної школи Іллінського храму. Тому традиційно, осінні заняття школярів, коли діти знайомляться з темою Створення Світу, відбуваються на природі.

Суботні заняття 21 жовтня продовжили цю цікаву традицію.

Після спільної молитви разом з вихователями діти вирушили до місцевого парку. За цьогорічну осінь це вже другий похід у природу. Перший відбувся наприкінці вересня. Тоді школярі, їх батьки, вихователі та представник влади місцевий краєзнавець Олег Іванович Будко відвідали заказник місцевого значення «Парк Харитоненка». У парку діти дали друге життя криничці: вичистили мул та виклали камінчиками стежечку. Тепер місцеві мешканці з задоволенням ідуть у парк, щоб набрати джерельної води.

67537525.jpg

Цього разу діти відвідали власноруч вичищену криничнку, скуштували джерельної води та ще раз пораділи зробленій спільно справі. Вихователь школи Любов Андріївна Прокопенко розповіла вихованцям про мецената цукрозаводчика І.Харитоненка, життя якого пов’язане з Угроїдами.

Продовжився похід рухливими іграми на свіжому повітрі.

Більше фото тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2017-10-22-363

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: