Очний тур конкурсу «Джерело творчості» – 2018

12-13 лютого в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся очний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018». Формат заходу – методична кав’ярня.

Краснопільщину представляла методист Центру дитячої та юнацької творчості Інна Савченко.

За підсумками заочного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості – 2018» було визначено  по чотири переможці в кожній номінації, серед переможців і Інна Михайлівна. До участі в очному турі ІІ етапу долучилися 16 методистів закладів позашкільної освіти.,

За філіжанкою запашної кави в  невимушеній атмосфері на очному етапі конкурсу відвідувачі кав’ярні поділилися особливостями власного методичного меню, що складалося з презентації досвіду роботи та фрагменту науково-методичної технології.

Оцінювання конкурсантів здійснювало фахове журі, у складі науково-педагогічних працівників Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, спеціалістів комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

За підсумками конкурсних заходів методист Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради Інна Михайлівна Савченко стала лауреатом ІІ етапу  за художньо-естетичним напрямом позашкільної освіти.

Вітаємо нашу колегу! Бажаємо  творчого натхнення, успіхів, нових здобутків!

Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: