«Джyнглi кличyть»

У березні у Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася конкурсно-ігрова програма «Джунглі кличуть» – шість конкурсів переважно спортивного характеру, у яких діти молодшого та середнього шкільного віку мали змогу на якусь мить уявно поринути у світ джунглів та позмагатися між собою. 59358821.jpg

Участь в даному заході брали гуртківці ЦДЮТ, які були об’єднані у дві команди – «Травоїдні» та «Хижаки». Основною метою конкурсно – ігрової програми було згуртування дитячого колективу, оздоровлення та створення атмосфери відпочинку та позитиву.

За результатами учасників гри пильно стежили члени журі: вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» Закаблукова Поліна та Шликова Жанна.

32942367.jpg

Учасники заходу досить активно та із задоволенням брали участь у конкурсах, отримуючи за кожну перемогу 1 ігровий бал та макет кісточки чи банана, відповідно до назви команди, як винагороду.

По завершенню свята, за підрахунками результатів були визначені переможці заходу: І-ше місце – команда «Травоїдних», ІІ-ге – команда «Хижаків». Обидві команди отримали масу позитивних емоцій та були нагороджені почесними грамотами, відповідно до зайнятого місця.
С.Колесникова,
керівник гуртка
образотворчого мистецтва «Аквамарин».

http://krasnews.at.ua/news/dzhungli_klichut/2016-04-06-6257

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: