«Екологічна варта» Краснопільської гімназії

 Узимку птахам дошкуляє не холод, а голод. У засніженому довкіллі така необхідна енергія для їхнього життя захована у насінні соняшника, кавуна, вівса, проса, ячменю, пшениці; плодах горобини, калини; різних крупах, крихтах білого хліба, шматочках сала тощо, які людина може розмістити в імпровізованій їдальні для птахів.
       Існує багато різновидів годівничок, які можна легко виготовити вдома.
Найкраще робити годівнички з дахом, щоб на корм не потрапляли сніг, дощ.
Найпростішою годівницею є звичайна фанерна дощечка з бортом 2 – 5 см, розвішувати їх краще під навісом біля будинку, на балконі. Досить годівницю виявити одному птахові, як через кілька днів на ній годуватиметься вся зграя, яка тримається в даному районі.
    Із закритого типу годівниць можна рекомендувати годівницю-автомат, у якій корм висипається в міру з’їдання його птахами. Годівницю-автомат можна зробити з пластикової пляшки.
     Добова норма зерна на одного птаха приблизно становить 25-30 г. Бажано, щоб у годівничці був пісок, або дрібний гравій, потрібний птахам для перетирання корму в шлунку.
     Збережені життя птахів узимку – це гарантія зменшення чисельності шкодочинних комах влітку, збільшення кількості ароматних і соковитих фруктів, отримання насолоди від пташиного співу!

Виготовте і розмістіть годівнички; слідкуйте, щоб у них завжди був корм, спостерігайте за птахами, фіксуйте цікаві моменти.            


Надсилайте свої новини, статті, привітання на нашу поштову скриньку gromportal@gmail.com 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: