Eнepгeтики Cyмщини кaпiтaльнo peмoнтyють мepeжi

Фахівці ПАТ “Сумиобленерго” продовжують роботу з виконання капітального ремонту електромереж по всій області. Наразі працівники філії “Краснопільський РЕМ” проводять капітальний ремонт трьох повітряних ліній електропередач 0,4 кВ у селі Запсілля по вулиці Юнаківській.

У ході виконання робіт встановлюють нові опори, замінюють траверси та провід на новий більшого перерізу. А відгалуження до будинків виконують самоутримним ізольованим проводом замість неізольованого. Це дозволить:
– забезпечити високу надійність постачання і якість електроенергії;
– скоротити експлуатаційні витрати;
– знизити втрати електроенергії;
– запобігти ураженню струмом експлуатаційного персоналу та споживачів.

Капітальний ремонт у цьому селі планується виконати на ділянці повітряних ліній електропередач, протяжністю 3,5 км. У результаті – електропостачання жителів вулиць цього села буде більш надійним.

Із плановими вимкненнями електроенергії, пов’язаними з ремонтними роботами, ви можете ознайомитися на сайті ПАТ “Сумиобленерго” у розділі “Споживачам”. Про причини знеструмлень також можна дізнатися за безкоштовним номером кол-центру: 0 800 300 247 або 0542 659 659.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про виконання капітального ремонту електромереж у Тростянецькому та Шосткинському районах.
Прес-служба ПАТ “Сумиобленерго”
http://krasnews.at.ua/news/energetiki_sumshhini_kapitalno_remontujut_merezhi/2017-09-11-8367

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: