Epa милocepдя: Poдини, якi пocтpaждaли внacлiдoк пoжeжi, пoтpeбyють дoпoмoги!

84618146.jpg

Шановні мешканці району! Керівництво району звертається до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та всіх небайдужих людей долучитися до збору коштів сім’ям, які постраждали внаслідок пожежі.

Так, 25.09.2015 року близько 15.00 в селищі Угроїди по вул. Трофімова, 7 у 18 квартирному будинку виникла пожежа, в результаті якої вогнем знищено 14 квартир. 4 квартири не використовувались. 14 сімей, а це 26 чоловік із яких 3 дітей і 8 пенсіонерів, залишились без житла. На щастя, загиблих немає.

Рішенням сесії депутатів Угроїдської селищної ради, яка відбулася 26.09.2015 року за участю депутатів Краснопільської районної ради, голови та спеціалістів Краснопільської районної державної адміністрації з метою надання допомоги даним сім’ям вирішено надати допомогу в розмірі 10 тис.грн. на кожну постраждалу квартиру та виділити кошти на терміновий ремонт гуртожитку. Але, нажаль, на сьогодні цих коштів не достатньо.

Угроїдською селищною радою спільно з громадою селища проводиться робота по виявленню вільних приміщень, придатних для проживання, збір та надання матеріальної допомоги від населення, підприємств району.

Реквізити для збору коштів для сімей потерпілих внаслідок пожежі в смт Угроїди Краснопільського району:
Рахунок: 31513931700174
МФО: 837013
ОКПО: 37938125 Угроїдська селищна рада.
Призначення платежу: перерахування допомоги постраждалим від пожежі.

Також повідомляємо, що на базі Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) буде проводиться збір речей сім’ям потерпілих.

За інформацією звертатись до територіального центру за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 40. Контактні телефони: 7-20-58, 7-28-96.

Шановні земляки. Не будьте байдужими до людської біди. Давайте об’єднаємо зусилля і кошти для допомоги родинам, які постраждали внаслідок пожежі. Це наш моральний і громадянський обов’язок.
Голова райдержадміністрації Юрій Яремчук. Голова районної ради Віталій Савоненко.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: