Фiзичнe виxoвaння змiцнює тiлo, a з ним – i дyx

Найголовніше – це здоров’я”. Як часто люди чують цю фразу. Здоровий спосіб життя допомагає зберегти і зміцнити його. Проте, куріння, алкоголь є частиною повсякденного життя. Особливо серйозної шкоди вони завдають молодому, несформованому організму. Альтернативою шкідливим звичкам, звичайно ж, є спорт.
В ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя. Зразком дружби, підтримки, спортивної виправки стали змагання з футболу збірної команди майстрів та викладачів і збірної команди учнів училища,які відбулися 30 березня в спортивній залі РБК.

Змагання почалося з урочистого шикування, доповіді й оголошення плану змагання. Всього було три гри. Команда майстрів та викладачів змагалася з молодшою командою учнів, потім з старшою. Ще одна гра була між командами учнів старших курсів.

Запеклим і напруженим було протистояння між командами педагогів та учнів. Всі учні, які брали участь у змаганнях, невпинно тренувалися, щоб здолати суперників.

Команда молодшої групи учнів приклала максимум зусиль для перемоги. Але все ж перемогли наставники з великим рахунком. А от з учнями старшої групи, команді майстрів та викладачів довелося докласти зусиль,щоб перемогти. Можна сказати, що вирвали перемогу з мінімальним відривом у рахунку.

Учні не змогли змиритися зі своєю поразкою і зажадали матчу-реваншу. Після перемовин між командами він відбувся 20 квітня на стадіоні училища. Команда учнів не осоромилася цього разу і з рахунком 4:2 перемогла педагогів. Отже молодість,наполегливість та спритність перемогли.

Найактивнішими гравцями в командах учнів були: Бакан Вадим, Кононов Костянтин, Копилов Сергій, Свинаренко Сергій, Лебединський Євген, Дергачов Володимир, Жаботинський Дмитро.

Приємно, що в команді майстрів та викладачів, поряд з молодими педагогами Карабцем М.М., Пілкою О.М., Бондаренком М.Г., Івашкіним В.О. вийшли на ігрове поле й старші колеги – Мігаль Г.Г., Корх М.А., Сосновенко О.М., Міщенко О.В., Мастеров Г.В., яким більше 50 років.

Після напруженої гри, виснажені учасники команд та знервовані вболівальники посмакували смачним українським кулішем, який, за сприяння дирекції училища Ємельянова Л.Є., приготували учні та працівники училища.

Змагання з футболу дійсно було святом здоров’я та здорового способу життя. Учасники прагнули до високих спортивних показників, виявили свої фізичні здібності. Учні краще пізнали один одного, відчули командний дух, прагнення до перемоги, що надалі сприятиме патріотичному вихованню молоді та згуртуванню учнівського й педагогічного колективів.

http://krasnews.at.ua/news/fizichne_vikhovannja_zmicnjue_tilo_a_z_nim_i_dukh/2016-04-25-6320

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: