ФУТБOЛЬНE CВЯТO У ДEНЬ НEЗAЛEЖНOCТI НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

У День незалежності до Осоївки завітало ще одне свято – футбольне, адже на місцевому
спортивно-розважальному комплексі “Оріон” відбувся фінальний матч розіграшу Кубка району між ФК «Рясне» та ФК «Вікторія» (Великий Бобрик).

Ще задовго до фіналу в соціальних мережах, під час зустрічей між вболівальниками точились дискусії щодо місця проведення фіналу, але безсумнівним був аргумент федерації футболу Краснопільщини – стадіон має бути нейтральним. При цьому краснопільські вболівальники хотіли бачити фінал на «Колосі», мовляв, раз Кубок району, то й фінал має бути в центрі громади.

Але ті, хто прийняв рішення провести турнір в Осоївці – не помилились. Навіть краснопільські любителі футболу не залишились «поза грою», адже для них був організований безкоштовний автобус.

87155413.jpg

09811170.jpg

Та й організатори свята заслуговують найвищої оцінки – поле у відмінному стані, для вболівальників – куліш, шашлики, торгові точки. Тож навіть ті, хто не має найменшого уявлення, що відбувалося на полі, цікаво провели час, а ті, хто добре розуміється на футболі, після пару порцій куліша, ставали супер-експертами в усіх навколо футбольних питаннях і повчали «лузерів», до числа яких інколи потрапляли навіть футбольні арбітри.

Ще одна цікава деталь – навіть попри зливу була організована текстова онлайн трансляція на сайті «Футбольна Краснопільщина» для тих, хто не зміг потрапити в Осоївку. Тож від імені вболівальників щиро вдячні голові Федерації футболу Краснопільщини Анатолію Прилєпі, ТОВ «Хвиля» в особі його директора, палкого любителя футболу Василю Змислі, старості с. Осоївка Олександру Бондарю, адміністратору сайту «Футбольна Краснопільщина» Віктору Змислі та всім тим, хто доклав зусиль для проведення фіналу.

17237241.jpg

68585486.jpg

А тепер щодо самого матчу. У дебюті цілковитою перевагою заволоділи рясняни, і якщо говорити коментаторськими «штампами» – гол назрівав, і перше взяття воріт «Вікторії» сталося на 15-й хвилині, коли після прострілу вдало зіграв головою Артем Стобцов. Він же став автором другого голу наприкінці першого тайму, і знову Артем вдало зіграв головою.

s60594608.jpg

90603177.jpg

А ось по перерві вже «Вікторія» кинулась вперед. Після однієї з атак ворота ФК «Рясне» врятувала стійка, але вже за кілька хвилин Антон Кончаков один гол відіграв. Інтрига ожила, але зрівняти рахунок у «Вікторії» часу не вистачило, хоч моменти для цього були. Під завісу матчу гравців обох команд вже не щадили один одного, як наслідок арбітр показав п’ять жовтих і одну червону картку.

98134866.jpg

52674568.jpg

41250628.jpg

22254389.jpg

10070520.jpg

22668154.jpg

Тож 2:1 – Кубок поїхав до Рясного. Медалі, пам’ятні вимпели з рук голови Краснопільської ОТГ Юрія Яремчука і голови районної ради Віталія Савоненка, голови Федерації футболу Краснопільщини Анатолія Прилєпи, старости с. Осоївка Олександра Бондаря отримали обидві команди.

01876014.jpg

Відзначено кращих гравців команди, якими визнано Артема Столбцова (ФК «Рясне» та Антона Кончакова («Вікторія»).
Інф. “Перемоги”

Джерело: http://krasnews.at.ua

http://krasnews.at.ua/publ/zhittja_kraju/gromada/futbolne_svjato_u_den_nezalezhnosti/6-1-0-749

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: