«Гapмoнiя pyxy»

05182823.jpg

У Михайлівському НВК пройшов фестиваль «Гармонія руху» за участю вихованців дошкільної групи, педагогів та батьків.

В рамках фестивалю було проведено різноманітні рухливі ігри, естафети, розваги, театралізована вистава, музичні пальчикові ігри, хвилинки-здоровинки, екскурсія, піший перехід.

У процесі ознайомлення дошкільників з основами здоров’я було проведено валеологічне заняття «Незнайко в гостях у дітлахів», дидактична гра «Полікуємо ляльку», сюжетно-рольова гра «Лікарня».

Не обійшли увагою і батьків. Діти молодшої групи та батьки з задоволенням переглянули драматизацію української народної казки «Вовк та семеро козенят» у виконанні старших вихованців.

Батьки взяли участь в спортивних естафетах та конкурсах під час проведення спортивно-музичної розваги «Свято казки». Діти разом з батьками виконували цікаві завдання казкових героїв, які завітали на свято.
Свої творчі здібності та вміння проявили батьки та діти у виставці «Дари щедрої осені». Переглянути яку зійшлося чимало бажаючих. Казкові композиції, чарівні букети з осіннього листя, овочеві кошики милували око кожного, хто завітав до нашого закладу.

Фестиваль приніс велику користь та задоволення нашим дошкільнятам. Він сприяв активізації пізнавальної і фізичної діяльності дітей, збагаченню чуттєвої сфери та творчої уяви, викликав позитивні емоції, радість від спільної діяльності, усвідомлення дітьми своїх здібностей, віри у власні сили.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: