Гapмoнiя pyxy

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямі з 15 по 23 жовтня 2015 року у Михайлівському НВК було проведено фестиваль «Гармонія руху».

Програма фестивалю включала різноманітні форми організації життєдіяльності дітей фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, спортивних естафетах.

В рамках фестивалю було проведено різноманітні рухливі ігри, фізкультхвилинки, музична розвага, екскурсія, піший перехід. Щоденно проводилась ранкова зарядка під музичний супровід.

У процесі ознайомлення дошкільників з основами здоров’я було проведено валеологічне заняття «Зростаємо здоровими», спортивно-валеологічна розвага «Малятко-здоровятко», дидактична гра «Полікуємо ляльку», сюжетно-рольова гра «Лікарня».

До участі у фестивалі були залучені і батьки, які проявили свої творчі здібності та вміння у виставці «Дари щедрої осені», переглянути яку зійшлося чимало бажаючих. Казкові композиції, чарівні букети з осіннього листя, овочеві кошики милували око кожного, хто завітав до нашого закладу.

Яскравою подією фестивалю стало осіннє музичне свято «Як колобок Осінь шукав», під час якого діти мали можливість продемонструвати свої таланти.

Фестиваль приніс велику користь та задоволення нашим дошкільнятам. Він сприяв активізації пізнавальної і фізичної діяльності дітей, збагаченню чуттєвої сфери та творчої уяви, викликав позитивні емоції, радість від спільної діяльності, усвідомлення дітьми своїх здібностей, віри у власні сили.
Вихователі Михайлівського НВК.

http://krasnews.at.ua/news/garmonija_rukhu/2015-10-30-5627

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: