Гocтиннicть Пyтивля

18115356.jpg

Путивль – невеличке місто над синьооким Сеймом. У літописі воно згадується вперше 1146 р. Ще в ХІІ ст. це місто оспівується у “Слові о полку Ігоревім” – невмирущій пам’ятці світового письменства. З Путивлем пов’язана найбільш лірична сторінка твору Т. Г. Шевченка “Плач Ярославни”. Але ж найбільшу славу здобув Путивль у роки Великої Вітчизняної війни. Героїчні подвиги народних месників дали йому право на горде наймення – місто партизанської слави. Щоб краще ознайомитися з історією міста, її архітектурно-історичними пам’ятками, діти нашої Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів побували зі змістовною екскурсією в місті-герої Путивлі.

Екскурсія була цікавою, захоплюючою і змістовною. Спочатку школярі відвідали краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією міста Путивль, життям та побутом його жителів. Всі були вражені величчю і красою Спасо-Преображенського собору та особливі враження отримали учні від найдавнішої архітектурної пам’ятки – комплексу Мовчанського монастиря, який нині відвідують тисячі паломників, туристів та екскурсантів.

39727518.jpg

Для дітей була проведена змістовна екскурсія містом, вони мали змогу милуватися величним пам’ятником С.А. Ковпаку та пам’ятником, який захоплює своєю ніжністю та патріотизмом – Ярославна.

64792268.jpg

У Спадщанському лісі пройшлися Алеєю Героїв, які захищали наш край у роки Великої Вітчизняної Війни, перед подвигом яких кожен відвідувач схиляє голову. Експозиції музею партизанської слави познайомили учнів із життям і героїчною боротьбою путивльських партизанів під командуванням С.А. Ковпака. Найбільшою радістю для хлопчаків було побувати у музеї зброї та військової техніки під відкритим небом, відчути її міць і силу, уявити себе захисником Батьківщини.

07431451.jpg

Побувавши в самому серці партизанського загону, діти ще й спробували смачного партизанського кулішу.
Подорож до м. Путивля залишила лише яскраві враження та позитивні емоції… Екскурсія завершилась, але діти назавжди запам’ятають гостинність Путивльської землі та її історію.
Р. Коваленко,
педагог організатор
Покровської ЗОШ І-ІІ ст.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: