Гoлoвa paйoннoї paди пpoвiв ocoбиcтий пpийoм гpoмaдян

Днями голова районної ради Віталій Савоненко провів особистий прийом жителів Краснопільського району. Громадяни звернулися на прийом за допомогою у вирішенні низки питань, які найбільше їх турбують.

Так, під час особистого прийому житель смт Краснопілля, заступник голови районної організації ветеранів АТО Володимир Старков порушив питання про соціальний захист учасників АТО, виділення їм земельних ділянок.

Також на прийом до голови районної ради звернулись громадяни з питаннями житлово-комунального господарства.
Під час особистого прийому голова районної ради надав роз`яснення та відповідні доручення з порушених питань.
Інф. районної ради.

http://krasnews.at.ua/news/golova_rajonnoji_radi_proviv_osobistij_prijom_gromadjan/2018-01-22-9060

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

4 comments

 • RoginGud RoginGud

  А хіба питання житлово-комунального господарства не голова громади вирішує? Інформація має бути конкретною – вирішили такі то питання, такі проблемні питання взяті на контроль! Нафіга ви пишите таку пусту інфу? Вона ні про що! А ще громадський портал!

 • RoginGud RoginGud

  Рекомендую модераторам таку інформацію не публікувати!

 • Mister Mister

  Чим погана стаття, Ви Mister дуже сприймаєте неґативно! Просто, що продублювали з сайту Районної ради, може і не варто було! Зі статті можна судити про зміст і форму роботи голови районної ради. Потрібно вміти читати між рядків, шановний! 😉

 • Марина Марина

  Я підтримую думку про те, що такі пусті публікації на порталі репостити не потрібно. Примітивні піарщики самих себе любимих на справді окрім відрази ніяких емоцій не викликають! Конкретної роботи нуль! Досить одного голови громади – цей хоч має якийсь досвід і бажання працювати, а по цій посаді – самі бачите, що протирання штанів і не більше! Скоро не буде районної ради і район нічого не втратить – сто процентів! Поправлюсь – не район, а громада нічого не втратить!

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: