ГOPIЛA ЦИCТEPНA, ПAЛAЛA + (ВIДEO)

 

71477473.jpg

Якщо вже не таланить – то в усьому. Так можна сказати про багатостраждальний Краснопільський маслозавод. Мало того, що колись процвітаюче підприємство стоїть пусткою, так днями горе-господарі його ще вогню піддали. 3 лютого, о 13:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу цистерни з мазутом на території колишнього маслозаводу за адресою: смт.Краснопілля, вул.Осіння. На гасіння направили черговий караул 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Вже за 3 хвилини вогнеборці прибули на місце виклику і встановили, що у цистерні, яка була вже розрізана, горіли приблизно 500 кг. залишків мазуту. Утворилось сильне задимлення, тож подія мала всі шанси стати екологічною катастрофою для жителів навколишніх вулиць, а вогонь погрожував перекинутись на сусідню будівлю. Також ускладнювала ситуацію неможливість проїзду пожежних автомобілів через засніжену дорогу до безпосереднього осередку горіння. Тому було прокладено рукавну лінію на відстані 50 м.

76124994.jpg

Силами двох відділень вже о 13:35 вдалось локалізувати загоряння та відвернути небезпеку від розташованої поруч будівлі складу паливно-мастильних матеріалів Краснопільського професійно-технічного училища. Використавши на гасіння піноутворюючу рідину о 15:03 пожежу рятувальники ліквідували.
Загалом на ліквідацію пожежі було залучено 10 чоловік особового складу, 2 одиниці спецтехніки.
Коли вогнеборці вже доводили справу до кінця, біля цистерни з’явився один з тих робітників, хто кілька годин різав цистерну з «порадами», куди треба б ще «линути піни». На запитання присутніх свідків, а чого ж раніше той не слідкував за елементарними правилами безпеки, чоловік відповів: «Всі питання на Охтирку і на Киїів».

І швидше за все таких питань буде не мало, адже на місці працювала слідчо-оперативна група у складі працівників підрозділів Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. Як було встановлено, цього дня на території колишнього маслозаводу, який вже тривалий час непрацює, розрізали металеву цистерну об’ємом 75 куб.м. За попередніми висновками фахівців, спричинило загоряння порушення правил пожежної безпеки при проведенні вогневих робіт.

https://www.youtube.com/watch?v=2eeduoegk6Y
Інф. “Перемоги”

http://krasnews.at.ua/news/gorila_cisterna_palala_video/2017-02-12-7381

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: