Гoтoвнicть – цe вaшa ocoбиcтa бeзпeкa

79593897.jpg

Нагадуємо, що переривисті гудки сирен, преривчасті гудки підприємств, транспортних засобів означають попереджувальний сигнал оповіщення цивільної оборони “УВАГА ВСІМ!” (а не “Повітряна тривога!”). Почувши його, не губіться. Негайно ввімкніть на роботі, удома радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування екстреного повідомлення місцевих органів влади або територіальних органів управління цивільної оборони.

Щоб проінформувати про загрожуючу небезпеку тих, у кого немає радіо і телевізора, а також тих, хто працює у полі, у лісі, на будівництвах і в інших віддалених місцях, використовують телефон, пересувні гучномовні установки, та посильних.

Одночасно повідомляємо, що на території Краснопільського району обліковується 29 захисних споруд цивільної оборони, із них відомчі захисні споруди – Наумівського спиртового заводу, Миропільського ГРД, відділення прикордонної служби «Краснопілля», управління державного казначейства в Краснопільському районі, Краснопільського цеху ТП №6, Краснопільської філії Ощадбанку України, ДПРЧ-11, Держлісгоспу, Краснопільської райспоживспілки, Краснопільської ЦРЛ, відділу освіти Краснопільської райдержадміністрації, ФОП Швед С.В. с. В.Бобрик, Угроїдської с/ради, Самотоївської сільської ради, Чернеччинської с/ради, Краснопільської сільської ради та під багатоквартирними житловими будинками смт Краснопілля за адресами вул. Перемоги 20 А, вул. Перемоги 26 А, вул. Перемоги 26 Б, вул. Мезенівська 15, вул. Перемоги 51 А, вул. Слави 52.

Населення при виникненні надзвичайних ситуацій укривається в наявних у користуванні, чи близько розташованих підвальних приміщеннях, погрібах, підвалах, тощо. Тож звертаємось до всіх керівників підприємств, організацій та установ, мешканців населених пунктів приділити увагу наявним у підпорядкуванні та користуванні таких приміщень, очистити проходи та самі приміщення від захаращень, непотрібних речей, сміття, перевірити наявність та справність електрообладнання, підтримувати їх в постійній готовності до використання, тому що їх постійна готовність – це ваша особиста безпека та безпека ваших близьких.
Інф. Краснопільської селищної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: