Iвaн ПEPEPВA: Зa кopoткий тepмiн ми мaємo злaмaти icнyючy cиcтeмy. Члeни УКPOПy дo цьoгo гoтoвi.

До столиці на з’їзд УКРОПУ приїхала Сумська команда – представники з усієї області: від Липової Долини і Ромнів до Глухова, Ямполя та Шостки. Очолив Сумську делегацію голова сільської ради с. Самотоївка Іван Перерва. На з’їзді партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вирішила висувати кандидатів у місцеві ради та в мери міст по всій Україні.
Учасник АТО, голова сільської ради с. Самотоївка Іван Перерва переконаний: «УКРОП об’єднує людей нової формації, котрі змінили і продовжують змінювати власні життєві цінності, цінності держави і родинні цінності на такі, які допомагають вистояти і перемогти.»

«По-перше, наша задача – перемогти на Донбасі. По-друге, перемогти ту систему, яка всім набридла і називається українською політикою. Починати це робити слід з найвищих щаблів і закінчуючи найнижчими ешелонами влади. Зараз ми маємо шанс зламати той корупційний устрій, який навмисне вибудовувався політиками протягом 24 років та ні до чого хорошого не привів.

За короткий термін ми маємо зламати існуючу систему. Члени УКРОПу до цього готові. Звідки я знаю? Бо серед людей, які приїхали на з’їзд я побачив своїх побратимів по батальйону «Донбас» з Черкаської області, зустрівся зі знайомими з Києва та Дніпропетровська. Це ті добровольці, котрі в перших рядах йшли на захист України, на захист її незалежності і суверенітету. Тепер вони готові захищати всю країну і будувати її з нуля.

Впевнений, що на базі УКРОПу найближчим часом буде сформована потужна громадянська платформа. Я – сільський голова, і дякую УКРОПу і його керівництву за те, що висловили мені довіру очолити районну делегацію, бути представником Сумської делегації. Для мене це є визнанням мого патріотизму».

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: