Iз вдячнicтю вiд вoїнiв AТO

66337380.jpg

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю товариша, брата, знайомого та навіть незнайомого бійця АТО. Сьогодні тисячі патріотів, в тому числі із Краснопільщини, обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і від дітей та молоді.

Яскравий приклад добра і небайдужості показали учні навчальних закладів району, де постійно проводяться акції на підтримку бійців зони АТО,під час яких було зібрано кошти, продукти харчування, листівки та обереги, виготовлені власноруч учнями. Все це було доставлено волонтерами бійцям АТО, які в знак вдячності передали учням шкіл Краснопільщини національні прапори із словами подяки.

Днями представники волонтерського руху, голова ГО «Краснопілля» Василь Лавріненко, автор і виконавець пісень Володимир Щеглов та депутат обласної ради Олександр Кудін в урочистій обстановці передали такі прапори учнівському та педагогічному колективам Мезенівського НВК та Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

65303824.jpg

«Мезенівській громаді від воїнів АТО! Дякуємо за все!», «Славгородцям від щирого серця. Воїни АТО – «укропи». Слава Україні!», “Без вас війна була би важкою”, “Дякуємо за ваші добрі безстрашні серця” – такі автографи залишили на блакитно-жовтих стягах воїни 79-ї окремої аеромобільної десаньної бригади, 54-ї ОРБ, 46-го батальйону СП ЗСУ «Донбас Україна» та інших підрозділів, у яких побували волонтери. Також громади цих сіл отримали подяки від командира 46 окремого батальону спеціального призначення «Донбас – Україна» підполковника В. В. Власенка за активну громадську позицію, патріотизм, співпрацю, волонтерську допомогу в підтримці Збройних Сил України продуктами харчування та одягом.

91281899.jpg

В свою чергу Володимир Щеглов виконав дану обіцянку учням і виступив перед ними із своїми авторськими піснями.

88942691.jpg

– Розпочинаючи волонтерську діяльність і співпрацю із краснопільчанами був вражений активністю, відвертістю дітей та дуже розчулений щирістю учнів навчальних закладів, адже саме завдяки таким свідомим та небайдужим дітям формується патріотизм нашої молоді та майбутнє України, – зазначає Володимир.

Найближчим часом волонтери побувають з концертами і в інших населених пунктах та школах Краснопільщини, які беруть активну участь в підтримці Збройних Сил України.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: